Prawo imigracyjne Rio Rancho, New Mexico

Immigration Attorney Rio Rancho, New Mexico, USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law

Agnieszka Piasecka, Adwokat Imigracyjny, Rio Rancho, New Mexico, USA

505-603-0079

727-538-4171

PiaseckaLaw.com

Adwokat Agnieszka „Aga” Piasecka urodziła się w Polsce, wyemigrowała do USA, uzyskała Zieloną Kartę, a następnie obywatelstwo Stanów Zjednoczonych. Agnieszka osobiście doświadczyła imigracyjnego w Stanach Zjednoczonych i posiada wiedzę i doświadczenie, aby pomóc ci w uzyskaniu zielonej karty i obywatelstwa Stanów Zjednoczonych w Rio Rancho w stanie New Mexico, USA.

Adwokat Piasecka mówi po angielsku, hiszpańsku, polsku i włosku i może pomóc Ci w złożeniu petycji o zieloną kartę i obywatelstwo oraz towarzyszyć Ci podczas rozmowy kwalifikacyjnej w USCIS w rejonie Rio Rancho w New Mexico, USA.

Aby uzyskać BEZPŁATNĄ konsultację na temat Twoich potrzeb imigracyjnych w Rio Rancho w New Mexico, USA, zadzwoń do adwokata imigracyjnego Agnieszki Piaseckiej pod numer: 505-603-0079 lub 727-538-4171.

Prawo Imigracyjne – Obywatelstwo – Pytania i Odpowiedzi

Jak długo trwa uzyskanie obywatelstwa USA w New Mexico?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w New Mexico, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak długo trwa uzyskanie obywatelstwa USA w New Mexico?

Adwokat Imigracyjny New Mexico, USA

Agnieszka Piasecka jest polskim prawnikiem imigracyjnym w USA. Mecenas Piasecka ma ponad 20 lat doświadczenia prawniczego i dwa dyplomy prawa. Mecenas Piasecka uzyskała Doktorat Prawa z wyróżnieniem w Stetson University College of Law na Florydzie oraz Magistrat Prawa z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Polsce. Mecenas Piasecka studiowała również Prawo Międzynarodowe na Uniwersytecie w Tilburgu, w Holandii. Mecenas Piasecka mówi po polsku, po angielsku, hiszpańsku oraz po włosku i może pomóc klientom w sprawach imigracyjnych dot. obywatelstwa i zielonej karty w New Mexico.

Prawo Imigracyjne New Mexico, USA 

Agnieszka Piasecka jest polskim prawnikiem imigracyjnym w USA. Mecenas Piasecka ma ponad 20 lat doświadczenia prawniczego i dwa dyplomy prawa. Mecenas Piasecka uzyskała Doktorat Prawa z wyróżnieniem w Stetson University College of Law na Florydzie oraz Magistrat Prawa z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Polsce. Mecenas Piasecka studiowała również Prawo Międzynarodowe na Uniwersytecie w Tilburgu, w Holandii. Polski Adwokat Imigracyjny Agnieszka Piasecka mówi po polsku, po angielsku, hiszpańsku oraz po włosku i może pomóc klientom w sprawach imigracyjnych dot. obywatelstwa i zielonej karty w Rio Rancho, New Mexico.

Prawo Imigracyjne New Mexico, USA – „Reentry Permit” czyli pozwolenie na dłuższe podróże dla posiadaczy zielonej karty

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w Rio Rancho, New Mexico, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat „Reentry Permit” czyli pozwolenie na dłuższe podróże dla posiadaczy zielonej karty.

Prawo Imigracyjne New Mexico, USA – Badania lekarskie i obowiązek szczepienia na COVID-19 dla aplikantów o zieloną kartę

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w Rio Rancho, New Mexico, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat: Badania lekarskie i obowiązek szczepienia na COVID-19 dla aplikantów o zieloną kartę.

Prawo Imigracyjne New Mexico, USA – Powrót do USA po ponadrocznym pobycie za granicą dla posiadaczy zielonej karty

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w Rio Rancho, New Mexico, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat powrotu do USA po ponadrocznym pobycie za granicą dla posiadaczy zielonej karty.

Prawo Imigracyjne New Mexico, USA – Polski paszport i potwierdzenie obywatelstwa polskiego

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w Rio Rancho, New Mexico, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat uzyskania polskiego paszportu i potwierdzenia obywatelstwa polskiego.

Prawo Imigracyjne New Mexico, USA – Sponsorowanie dorosłego dziecka na zieloną kartę – Pytania i Odpowiedzi

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w w Rio Rancho, New Mexico, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytania dot. sponsorowania dorosłego dziecka na zieloną kartę. 

Prawo Imigracyjne New Mexico, USA – Uproszczony test na obywatelstwo USA dla seniorów

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w Rio Rancho, New Mexico, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat uproszczonego testu na obywatelstwo USA dla seniorów.

*Te podcasty mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady prawnej. 

Adwokat Piasecka mówi po angielsku, hiszpańsku, polsku i włosku i może pomóc Ci w złożeniu petycji o zieloną kartę i obywatelstwo oraz towarzyszyć Ci podczas rozmowy kwalifikacyjnej w USCIS w Rio Rancho w New Mexico, USA.

Aby uzyskać BEZPŁATNĄ konsultację na temat Twoich potrzeb imigracyjnych w Rio Rancho w New Mexico, USA, zadzwoń do adwokata imigracyjnego Agnieszki Piaseckiej pod numer: 505-603-0079 lub 727-538-4171.